O mnie

anna_czerwonka.jpgNazywam się Anna Czerwonka. Makijażystka z zamiłowania i pasjii. Makijażem zajmuje się profesjonalnie od 7 lat. Na co dzień pracuje z klientkami indywidualnymi wykonując makijaże ślbune, pakiet ślubne z dojazdem do panien młodych, makijaże okolicznościowe i fotograficzne.

Prowadzę warsztaty dla początkujących wizażystów, które przygotowują do zawodu makijażysty jak i doszkolenia dla wizażystów, oraz lekcje induwidualne na użytek własny. Jeśli twoim marzeniem jest zostać makijażystką bądź chcesz doszkolić siebie lub swojego pracownika, skorzystaj z dofinansowań, Studio The Only posiada wpis RIS lub rozłóż płatność na raty. 

 

Jako czynna makijażystka stale zdobywam i pogłębiam swoją wiedzę biorąc udiał w wielu warsztatach zagranicznych m.in.: Masterclass Mario Dedivanovic - główny makijażysta Kim Kardashian, Masterclass Olga Tomina, Masterclass Valya Lelyukh, Masterclass comercial make up - Slava Chaika, Warsztaty makijażu glamour - Sasha Nikolina, Masterclas  Iryna Krymskaya i wielu wielu innych. Prywatnie spełniona mama i żona.

 

ania_519.jpg