Kurs indywidualny dla wizażystów

Szkolenie indywidualne dla wizażystów:

Warsztaty odbywają się w Bełchatowie ( woj.łódzkie - Ok 60 km od Łodzi) .

Na warsztatach nauczę cię:

- jak pracować z klientem, teoria zawodu wizażysty

-omówimy kosmetyki i pokażę ci odpowiednia pielęgnację i przygotowanie klientki do makijażu

-wspólnie pół na pół wykonamy wybrany makijaż na modelce

-konturowanie twarzy na mokro i sucho

- rozświetlenie, strobing, makijaż ciała z efektem mokrej skóry

- nauczę cię pracy z pigmentami, pracy z cieniami i mokrymi produktami

Podczas warsztatów podzielę się z Tobą wiedzą zdobytą przez ostatnie lata mojej pracy. Przebieg warsztatów dobierany jest idywidualnie dla każdej kursantki.

Oferta rozszerzonych warsztatów od podstaw:


Warsztaty polecane dla osób rozpoczynających swoją przygodę z makijażem lub dla osób które chcą uporządkować swoją wiedzę. Jest to nauka od podstaw która pozwoli rozpocząć pracę w tym zawodzie lub podnieść swoje kwalifikacje i rozszerzyć swoją wiedzę:

Teoria i Część Praktyczna:

1. Kurs Makijażu : 8 Dni. Pokaz makijazu i obszerna teoria, kolejne dni 7 Makijaży (Glow, M. Ślubny, M. Wieczorowy, M. Cat eye, M. Smokey eye, M. Kobiety dojrzałej, M. Samodzielny w wykonaniu kursantki) kurs trwa 8 dni - 34 h

6300zł ok 34h

2. Kurs Makijażu : 1 dzien pokaz i obszerna teoria nastepnie 4 Makijaże ( M. Ślubny Glow, M. Cat eye, M. Kobiety dojrzałej, Makijaz idealna kreska) . Kazdego dnia wykonujemy wspólnie 4 wybrane makijaże. 

3900 zł ok 20h


Warsztaty doszkalające Make Up Pro


Warsztaty polecane dla osób malujących lub pracujących w zawodzie makijazysty , które chcą poznać i przećwiczyć moja technikę w wybranym rodzaju makijażu.

Kurs dopasowywany indywidualnie dla potrzeb kursantki.

* Makijaż Glow, efekt mokrej skóry
* Makijaż ślubny
* Makijaż cat eye
* Makijaż smokey eye, przydymiona kreska
* Makijaż kobiety dojrzałej

1 Makijaz - 1 Modelka ok 4h 

1400 zł ok 5h

2 Makijaże- 2 Modelki 

2400 zł ok 9h

3 Makijaże- 3 Modelki 

3200 zł ok 14h

 

Każde szkolenie rozpoczynamy od ustalenia oczekiwań kursantki i wyboru rodzaju makijaży . Makijaz wykonuje wspólnie z kursantka, jedną połowę twarzy wykonuję ja, kursantka odwzorowuje na drugiej stronie twarzy.

Podczas szkoleń, kosmetyki, modelki, pędzle , materiały zapewniam ja. Na koniec otrzymujesz certyfikat. W celu rezerwacji terminu należy wpłacić bezzwrotny zadatek w kwocie 300 zł, który jest potwierdzeniem udziału w warsztatach.

 

Istenieje oferta szkolenia EXTENDED PRO, jest to szkolenie 11 dniowe, 8 dni nauki 3 dni stazu. W związku z tym iż jest to oferta limitowana, napisz i zapytaj o wolne miejsca i szczegóły.