Kurs indywidualny dla wizażystów

Szkolenie indywidualne dla wizażystów:

Warsztaty odbywają się w Bełchatowie ( woj.łódzkie - Ok 60 km od Łodzi) .

Na warsztatach makijażu pokazuję Wam moją technikę makijażu, skupiając się na : ocenie cery i odpowiednim dobraniu produktów , idealny kształt brwi, konturowanie i rozświetlenie skóry, umiejętności doklejanie kępęk rzęs, blendowanie i podkreślenie oka.

Oferta rozszerzonych warsztatów od podstaw:


Warsztaty polecane dla osób rozpoczynających swoją przygodę z makijażem lub dla osób które chcą uporządkować swoją wiedzę. Jest to nauka od podstaw która pozwoli rozpocząć pracę w tym zawodzie lub podnieść swoje kwalifikacje i rozszerzyć swoją wiedzę:

Teoria i Część Praktyczna:

1. Kurs Makijażu : 7 Makijaży (Glow, M. Ślubny, M. Wieczorowy, M. Cat eye, M. Smokey eye, M. Kobiety dojrzałej, M. Samodzielny w wykonaniu kursantki) kurs trwa Ok 6 dni - 28 h

3500 zł ok 28h

2. Kurs Makijażu : 5 Makijaży ( Glow, M. Ślubny, M. Cat eye, M. Kobiety dojrzałej, M. Wykonany samodzielnie przez kursantke) 4 dni 

2500 zł ok 20h


Warsztaty doszkalające Make Up Pro


Warsztaty polecane dla osób malujących lub pracujących w zawodzie makijazysty , które chcą poznać i przećwiczyć moja technikę w wybranym rodzaju makijażu.

Kurs dopasowywany indywidualnie dla potrzeb kursantki.

* Makijaż Glow, efekt mokrej skóry
* Makijaż ślubny
* Makijaż cat eye
* Makijaż smokey eye
* Makijaż kobiety dojrzałej

1 Makijaz - 1 Modelka ok 4h 

800 zł ok 4h

2 Makijaże- 2 Modelki 

1500 zł ok 8h

3 Makijaże- 3 Modelki 

2000zł ok 12h

4 Makijaże- 4 Modelki

2400zł ok 16h

Każde szkolenie rozpoczynamy od ustalenia oczekiwań kursantki i wyboru rodzaju makijaży . Makijaz wykonuje wspólnie z kursantka, jedną połowę twarzy wykonuję ja, kursantka odwzorowuje na drugiej stronie twarzy.

Podczas szkoleń, kosmetyki, modelki, pędzle , materiały zapewniam ja. Na koniec otrzymujesz certyfikat. W celu rezerwacji terminu należy wpłacić bezzwrotny zadatek w kwocie 300 zł, który jest potwierdzeniem udziału w warsztatach.